Instruktorzy

„Taniec to nie układ figur,
żeby się go nauczyć
trzeba go pokochać”

Auguste Bournonville

Instruktorzy estrady
joanna_chudoba

Joanna Chudoba

Taniec wspólczesny
Absolwentka Estrady Dziecięcej, dyplomowany instruktor tańca; ukończyła matematykę na UMCS w Lublinie. Od roku 2015 choreograf w Estradzie Dziecięcej. Uczestniczka wielu warsztatów tańca, w  2015 roku brał udział w Coaching Project podczas Dancing Poznań. Zajęcia prowadzone były przez Sean Scantlebury z Battery Dance z Nowego Jorku.
joanna

Joanna Miłoszewicz-Czarnecka

Street dance

Dyplomowany pedagog, tancerka, choreograf, animatorka kultury, choreoterapeuta Przygodę z tańcem rozpoczęła od długoletniej pracy i edukacji w zespołach ludowych: „Kos”, ZPiT UP„Jawor”, ZPiT Politechniki Lubelskiej. Reprezentowała także województwo lubelskie na turniejach tańca polskiego w formie towarzyskiej.

W 2008 roku założyła szkołę tańca Akademia Tańca w Lublinie, gdzie prowadzi zajęcia dla dzieci, młodzieży i dorosłych w street dance’owych stylach. Twórca i tancerka grupy „TheMontaŻ”, organizator Wschodniej Strefy Tańca w Lublinie oraz cyklu warsztatów Zimowa Strefa Tańca.

Prowadzi warsztaty taneczne, współpracuje jako wykładowca i instruktor z Polską Akademią Sportu w Warszawie.

Od 2011 roku pracuje jako instruktor i choreograf w Estradzie Dziecięcej w Chełmie.

Pracuje jako choreoterapeuta  w  Szkole Specjalnej w Lublinie, gdzie prowadzi zajęcia terapeutyczne dla dzieci i młodzieży z niepełnosprawnością umysłową oraz ruchową.

Współpracuje z instytucjami kulturalnymi i oświatowymi w ramach projektów unijnych z zakresu edukacji tanecznej.

Aktywnie uczestniczy w różnych eventach tanecznych mających na celu popularyzację kultury hip hop.

Swój warsztat taneczny podnosi poprzez nieustanny udział w warsztatach tanecznych. Uczestniczka zawodów tanecznych i ogólnopolskich warsztatów. Specjalizuje się w hip hop dance, house i dancehall.

Optymizm i ciągły uśmiech z pewnością spowoduje to, że zajęcia Yoaśki będą nie tylko nauką, ale również świetną zabawą. Jej ciekawość sprawia, że nie ogranicza się tylko do jednego stylu i techniki, a jej zajęcia to istny miszmasz taneczny!!!

piotr

Piotr Czarnecki

Street dance

Dyplomowany pedagog, tancerz, choreograf, animator kultury.

Jego przygoda z tańcem zaczęła się tak naprawdę w momencie gdy nauczył się chodzić. Przeszedł przez różne szczeble edukacji tanecznej, przez taniec towarzyski w formie turniejowej do wszystkich form street danceowych.

Jego największą miłością taneczno- muzyczną jest HOUSE. Już od pierwszych warsztatów, gdy zaczął poznawać podstawowe kroki wiedział, że jest to styl, w którym najlepiej może wyrazić siebie oraz oddać emocje, które mu towarzyszą w trakcie tańca. Dzięki temu, że muzyka jak i taniec house są wciąż żywe, może stale się rozwijać i kształcić swój warsztat taneczny.

Od 2008 roku wspólnie z Joanną Miłoszewicz prowadzi studio taneczne Akademia Tańca w Lublinie, gdzie prowadzi zajęcia  street dance (hip hop, locking, popping, house) dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

Twórca Wschodniej Strefy Tańca- ogólnopolskich zawodów tanecznych odbywających się w ramach Nocy Kultury w Lublinie.

Od 2011 roku współpracuje z Estradą Dziecięca w Chełmie jako instruktor i choreograf.

W 2014 roku wspólnie ze Stowarzyszeniem Przyjaciół Tańca Estrada Dziecięca realizował projekt Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego „Strażnicy wartości- Uwierz w Bajkę”, do którego stworzył choreografie do muzyki Michała Zaniewskiego.

Przez wiele lat swojej pracy pedagogicznej rozbudził pasję taneczną wśród swoich wychowanków, wielu z nich jest laureatami konkursów i zawodów tanecznych.

Swoją pasją do muzyki i tańca stale zaraża wszystkich na swoich zajęciach.

Jamnik BBoy

Robert Jamiński "Jamnik"

Breakdance

Tańczy od najmłodszych lat, przez tak długi czas miał okazję kształcić się na ponad setce warsztatów z różnych styli tanecznych. Nic jednak nie jest w stanie przebić, jego miłości do B-Boyingu. Stylu określanego potocznie, jako Break Dance. Wielką wagę przywiązuje do wszechstronnego rozwoju ciała oraz umysłu. Jest autorem książki Praktyka Ruchu w Tańcu Ulicznym. Brał lekcje od pionierów ulicznych styli tańca takich jak Mr Wiggles, Alien Ness czy Cold Criss. Dyplomowany instruktor tańca a przede wszystkim aktywnie rozwijający się tancerz. Swoją miłość do Hip Hopu ciągle przelewa na licznych podopiecznych a w tym wszystkim stara się być najzwyczajniej – dobrym człowiekiem

Rekomendacje